2016/2017

Mgr. Hana Hlávková
Čt 22.6. 15:32
Čarovné barvy země – výtvarná a malířská soutěž

Sedmý ročník malířské soutěže pro děti a mládež „Čarovné barvy země“ vyvrcholil.     Do soutěže bylo přijato 91 kolektivních soutěžních malířských prací zařazených do 5 věkových kategorií.     Jejich tvůrci a 44 zapojených pedagogů pocházejí z 29 škol převážně z Jihomoravského kraje a jedna škola ... více »  Přečteno: 319×

St 21.6. 23:37
Plastožrout aneb nakrmte tu hladovou potvůrku

Celoroční snažení v soutěži ve sběru víček vyvrcholilo!   V republikové soutěži jsme se umístili na krásném druhém místě  s finanční odměnou 1500 korun!!! S celkovým počtem 880 kilogramů.   Zde jsou výsledky pro 1. a 2. stupeň. Úspěšnost tříd je počítána průměrem na jednoho žáka.                  ... více »  Přečteno: 381×

St 21.6. 21:13
Výtvarná soutěž - Voda a lidé, partneři pro život

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s.  za podpory a garance partnerů ZŠ Znojmo, Mládeže 3 a ZŠ a MŠ Pražská Znojmo a Města Znojma vyhlásila již 11. ročník této výtvarné soutěže.   Témata byla tato: Voda mnoha podob… Čím je voda užitečná pro život?   Naši žáci se této soutěže také opět zúčastnili.   ... více »  Přečteno: 357×

Út 30.5. 21:43
Turnaj o pohár senátora – další florbalové úspěchy

V pondělí 29. 5. proběhl ve SH ve Znojmě finálový turnaj  Turnaje o pohár senátora ve florbalu chlapců i dívek z 1. stupně.   Tomu předcházela ještě základní kvalifikační kola, ze kterých jak naši kluci, tak i holky postoupili bez zaváhání po jednoznačných výsledcích.   Děvčata v pondělí prošla ce... více »  Přečteno: 462×

Út 23.5. 23:29
Okresní kolo Pythagoriády

V úterý 16.5.2017 proběhlo v sále Města Znojma okresní kolo Pythagoriády.   V kategorii 5.ročníků naše žákyně  Adéla Vystrčilová z 5.A. obsadila krásné  2.místo.   Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!   Text: Mgr. Romana Loydová      ... více »  Přečteno: 376×

Út 23.5. 23:14
Finále Znojemského slavíčka

Finále Znojemského slavíčka, které se konalo v neděli 21.5.2017 ve Městském divadle ve Znojmě, bylo pro naši školu tentokrát opět úspěšné.   V kategorii 1.- 3.ročníků si získala porotu Anna Texlová z 2.A a skončila na 2.místě.   Neméně úspěšná byla i naše druhá finalistka Alena Žemličková z 9.C, k... více »  Přečteno: 462×

Út 23.5. 23:04
Fotbalový turnaj v Bratislavě

OFS Znojmo U14 se zastoupením mnoha hráčů z naší školy obsadilo v Bratislavě 1. místo!   Minulý týden se uskutečnil v Bratislavě pod hlavičkou okresních fotbalových svazů ze Slovenska a České republiky družební turnaj hráčů narozených v roce 2003.   Znojemský fotbalový svaz vyslal na tento turnaj ... více »  Přečteno: 374×

Ne 21.5. 21:39
Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Ve středu 17. 5. se naši žáci Stella Hermannová a Jan Demek zúčastnili jazykové soutěže na ZŠ Pražská, kde prokázali svou výbornou znalost anglického jazyka.   Za doprovodu prezentace na Smart tabuli vedenou Vojtěchem Tomkem a připravenou Denisem Vejtasou  vyprávěli o svých tajných přáních. Poté poh... více »  Přečteno: 369×

Další stránky: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ...220 Další »