2019/2020

Mgr. Hana Hlávková
Po 8.6. 13:21
Výtvarná soutěž - Lovecký pes - náš přítel a pomocník

Tuto výtvarnou soutěž vyhlásily Městské lesy Znojmo.   I navzdory neobvyklé situaci přišlo obrázků velmi mnoho a rozhodování komise nebylo vůbec jednoduché. Také žáci naší školy se této soutěže zúčastnili, ale některé obrázky museli dokončovat již v domácí karanténě, neboť možnost chodit do školy ... více »  Přečteno: 419×

Po 8.6. 13:11
Výtvarná velikonoční soutěž

Město Znojmo vyhlásilo výtvarnou soutěž pro děti ve věku 3 – 15 let na téma:  Malujeme Velikonoce tradičně i netradičně.   Tato soutěž byla vyhlášena v době corona omezení a bylo překvapivé kolik obrázků bylo zasláno. Obrázky byly zasílány on line na emailovou adresu města Znojma.   Úkolem účastní... více »  Přečteno: 407×

Ne 10.5. 22:47
Dokážeme soutěžit i v náročné době

Dne 23. dubna od 12 do 16 hodin proběhla online mezinárodní soutěž Estonské AO.   Soutěže se zúčastnila i žákyně naší školy Aneta Badinková z 8.A.   Po vyřešení krajského kola, které se řešilo korespondečně, se stala úspěšnou řešitelkou a tím postoupila do mezinárodní soutěže. Po dvou vyčerpávajíc... více »  Přečteno: 498×

Pá 6.3. 11:28
I v basketbalu bere Mládežka 1. místo

Ve Znojemské hale se ve čtvrtek 5.3. odehrálo okresní finále starších žáků v basketbalu.   I přes to, že se naše škola specializuje hlavně na fotbal, florbal a atletiku, tak naši borci složeni z hráčů, kteří dělají jiné sporty, tento turnaj vyhráli.   Jediný basketbalista, který má zároveň obrovsk... více »  Přečteno: 373×

St 4.3. 15:28
Další velký úspěch našich florbalistů

V úterý 25. února vyrazila chlapecká florbalová reprezentace mladších a starších žáků naší školy k důležitému turnaji do Litomyšle. Důležitý byl proto, že jen nejlepší tým z krajů Vysočina, Pardubic a jižní Moravy mohl postoupit na republikové finále mezi nejlepších šest škol naší země! Naše škola... více »  Přečteno: 595×

St 4.3. 15:13
Nejlepší ve Znojmě v hale

Ve čtvrtek 27.2. se ve sportovní hale ve Znojmě uskutečnil finálový turnaj 6.-9. ročníků v halové kopané.   Náš výběr vyhrál všechny utkání.   Pohlednou hrou a zodpovědným výkonem bavil diváky na tribuně.   Ve skupině jsme porazili Olbramovice a Krumlov. V semifinále jsme si pak poradili s Tasovic... více »  Přečteno: 459×

St 26.2. 20:33
Okresní kolo v zeměpisné olympiádě

Dne 26.2.2020 se konalo okresní kolo v zeměpisné olympiádě.     V kategorii A pro žáky 6. ročníku naši školu reprezentovala Viktorie Caesarová ze 6.A. Umístila na pěkném 4. místě.    V kategorii B pro žáky 7. ročníku soutěžila Tereza Hrbková ze 7.A. Umístila se na 6. místě a stala se úspěšnou řeši... více »  Přečteno: 475×

Po 24.2. 21:33
Zdravá svačinka

Ovocentrum, které dodává do naší školy ovoce a zeleninu, vyhlásilo soutěž „Zdravá svačinka".   Této příležitosti se chopila Anežka Zádková, žákyně 8. B a vytvořila inspirativní a oku lahodící svačinku, kterou nazvala TOPINKOVÍ MEDVÍDCI.   Minulý týden přišel potvrzovací email, že byla úspěšně zařa... více »  Přečteno: 407×

Další stránky: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ...304 Další »