2013/2014

Mgr. Romana Loydová
Po 2.12. 20:40
Adventní běh

V neděli  1.12.2013 se uskutečnil již 2.ročník Adventního běhu. Naše škola byla již podruhé hojně zastoupena. Žáci sestavili 10 družstev ve 3 kategoriích.   V kategorii 4.-5. tříd   bylo celkem 22 družstev . Na krásném 3. místě se umístilo družstvo 5.C ve složení Martin Kabelka, Ondřej Zapletal, Dav... více »  Přečteno: 2220×

Mgr. Přibylová Marcela
Pá 29.11. 21:50
1.místo v kraji

Ve čtvrtek 25.11.2013 se v Brně - plavecký stadion Tesla Brno - konalo krajské kolo v plavání základních škol. Chlapci si sami sestavili šestičlenné družstvo  - Jan Holík , Vojtěch Hrůza - 8.D, Jakub Slavíček, Jan Volf, David Kašpar - 8.C a David Koritar - 9.A. Děvčata bohužel musela odjet na jiné... více »  Přečteno: 1758×

2012/2013

Čt 23.5. 22:19
Znojemský slavíček 2013

Znojemský slavíček 2013   18.května se v Městském divadle ve Znojmě uskutečnilo finále soutěže v sólovém zpěvu moravských lidových písní Znojemský slavíček .   Ve velmi silné konkurenci se neztratila Karinka Ungureanu z 1.A. V kategorii 7.-9. tříd se na krásném 2. místě umístila Lotka Kacetlová ze 7... více »  Přečteno: 2444×

St 1.5. 21:24

16.-17.4. proběhlo ve Znojemské besedě okresní kolo Znojemského slavíčka 2013 . Naši školu reprezentovali v 1.kategorii : Ungurenu Karin ( 1.A ), Nasadilová Jindřiška ( 1.A ), Bajko Václav ( 3.A ), ve 2.kategorii : Renátová Eva ( 4.A ), Bajková Marie ( 5.C ), Stromková Tereza  ( 4.A ), ve 3. kategor... více »  Přečteno: 1866×

Ne 28.4. 21:04
Přijetí na radnici

Naši úspěšní  fotbalisté a florbalisté byli minulý týden společně i s trenéry přijati vedením města Znojma. Za úspěšnou reprezentaci nejen školy, ale celého Znojma, poděkoval mladým nadějím místostarosta Jan Grois přímo na radnici.... více »  Přečteno: 1918×

So 27.4. 20:21
Okresní kolo matematické olympiády

Ve středu 24.4. proběhlo okresní kolo matematické olympiády v kategorii 6.- 8. ročník. V kategorii 6.tříd se ve velké konkurenci umístil na 1. místě Miroslav Šafář ze 6.c. Dalším úspěšným řešitelem se stal Ivo Pinďák ze 6.A . V kategorii 7.tříd nás reprezentovaly Barbora Pisařovicová, Michaela Zeman... více »  Přečteno: 1700×

So 27.4. 18:57
Výtvarná soutěž ,,Mé toulky přírodou

V minulých dnech se naši žáci zúčastnili výtvarné soutěže , kterou vyhlásil Český myslivecký svaz. V jedné z kategorií se na 1. místě umístil Mikuláš Mašek z 8.C a na 2.místě Kateřina Löflerová z 8.C . Blahopřejeme... více »  Přečteno: 1606×

Po 15.4. 22:12
Další úspěchy fotbalistů

Halová kopaná AŠSK Po vítězství v okresním kole a v okresním finále jsme postoupili do krajského finále, kde jsme pokračovali na vítězné vlně a vyhráli i tento turnaj . Tímto se naše škola stala celkovým vítězem Jihomoravského kraje v halové kopané . Krajské finále se uskutečnilo 4.4.2013 v Městské ... více »  Přečteno: 1789×

Další stránky: « Předchozí 1, ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, ...237 Další »