Načítání...
 
info@zsmladeze.cz
tel.: 515 224 765
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3,
příspěvková organizace
Vedeme žáky k zájmu o sport, jazyky a hudbu.
 

Odpolední zájmové aktivity

pondělí

Anglický jazyk - doučování   - 13:45 - 14:45 říjen až červen - vedoucí: J.Bokůvková
Cambridge KET 8.-9.roč.   - 14:00 - 14:45 září až červen - vedoucí: J.Matyasková
Cambridge Starters   - 14:00 - 14:45 říjen až červen - vedoucí: A. Vrbicová
Doučování 2   - 11:50 - 12:50 říjen až červen - vedoucí: S.Bauerová
Doučování 4   - 13:300 - 14:3 říjen až červen - vedoucí: H.Fialová
Doučování 5   - 13:300 - 14:30 říjen až červen - vedoucí: E.Palášková
Doučování AJ 9.roč.   - 14:00 - 15:00 září až červen - vedoucí: M.Juříková
Doučování Chemie 9.roč.   - 6:50 - 7:50 září až červen - vedoucí: Z.Jetelinová
Doučování ČJ 8.roč.   - 14:00 -15:00 září až červen - vedoucí: M.Sapíková
Doučování M 9.roč.   - 6:50 - 7:50 září až červen - vedoucí: I.Nevěčná
Doučování NJ 6.roč.   - 14:00 - 14:45 září až červen - vedoucí: I.Krčálová
Florbal přípravka 2012-2014   - 13:45 - 15:00 říjen až červen - vedoucí: P. Faltus (Pozn.: podmínkou je členský příspěvek TJ Znojmo)
Hravá gymnastika 1.-2.roč.   - 14:00 - 15:00 říjen až červen - vedoucí: M.Toboláková
Logopedie 1.-2.roč.   - 11:45 - 12:35 říjen až červen - vedoucí: V.Slabá
Počítače hravě 1.-3.r.   - 14:30 - 15:30 říjen až červen - vedoucí: P.Raabová (Pozn.: družina)
Příprava na PZ z M   - 7:00 - 7:45 září až červen - vedoucí: M.Stehlíková
Robotronik   - 14:00 - 15:30 září až červen - vedoucí: Č.Texl
Vybíjená 4.-5.roč.   - 12:45 - 13:30 říjen až červen - vedoucí: Š.Forejtová
Výtvarné techniky 8.-9.roč.   - 13:30 - 15:30 září až červen - vedoucí: J. Krčmářová
Wedo - programování   - 14:00 -15:30 říjen až červen - vedoucí: M.Stehlíková (Pozn.: 1.-5. roč.)

úterý

Atletika 6.-7.roč.   - 15:00 - 16:30 září až červen - vedoucí: D.Navrátilová
Cambridge Flyers 6.roč.   - 14:00 - 14:45 září až červen - vedoucí: Z.Maarová
Deskové hry 1.-5.roč.   - 14:15:30 říjen až červen - vedoucí: H.Fialová
Pohádkový dramaťák 2.-4.roč.   - 14:30 - 15:30 září až červen - vedoucí: L.Novotná
Šachy 1.-9. roč.   - 14:00 -15:30 září až červen - vedoucí: M.Stehlíková,p.Lahodný
Všeobecná sportovní příprava 5.roč.   - 12:45 - 13:30 říjen až červen - vedoucí: Z. Mička
Výtvarná školička 2.-4.roč.   - 14:30 - 15:30 říjen až červen - vedoucí: A.Novotná (Pozn.: družina)

středa

Bruslení 1.-4.roč.   - 13:30 - 15:30 říjen až červen - vedoucí: L.Novotná,K.Palečková (Pozn.: družina)
Cambridge Movers 5.roč.   - 14:00 - 14:45 říjen až červen - vedoucí: H.Schwarzová
Doučování M 7.roč.   - 6:50 - 7:50 září až červen - vedoucí: R.Vítková
Doučování M 8.roč.   - 6:50 - 7:50 září až červen - vedoucí: A.Andršová
Doučování M 9.roč.   - 6:50 - 7:50 září až červen - vedoucí: R.Loydová
Florbal přípravka 2012-2014   - 13:45 - 15:00 říjen až červen - vedoucí: P. Faltus (Pozn.: podmínkou je členský příspěvek TJ Znojmo)
Hudební kroužek 1.-5.roč.   - 13:30 - 14:15 říjen až červen - vedoucí: G.Bajková
HUDR 6.-9.roč.   - 14:00 - 15:30 září až červen - vedoucí: P.Buliščaková
Logopedie 1.-2.roč.   - 11:45 - 12:35 říjen až červen - vedoucí: P.Raabová
Logopedie 1.-2.roč.   - 11:45 - 12:35 říjen až červen - vedoucí: V.Slabá
Matematika Hejného met. 1.roč.   - 12:40 - 13:40 říjen až červen - vedoucí: M.Mittnerová
Náboženství 1.-9.roč.   - 14:00 - 14:45 říjen až červen - vedoucí:
Němčina hrou 4.-5.roč.   - 13:00 - 13:45 říjen až červen - vedoucí: J.hagen
Výtvarná školička 1.roč.   - 14:30 - 15:30 říjen až červen - vedoucí: V.Procházková (Pozn.: družina)
Výtvarný kroužek 2.st.   - 13:30 - 15:30 září až červen - vedoucí: J. Krčmářová
Výtvarný kroužek 5.roč.   - 13:30 - 15:30 říjen až červen - vedoucí: J. Krčmářová

čtvrtek

Doučování ČJ 6.roč.   - 6:50 - 7:50 září až červen - vedoucí: I.Kuchaříková
Florbal, fotbal 1.-2. roč.   - 13:45 - 15:00 říjen až květen - vedoucí: p.Alexa (Pozn.: www.svcznojmo.cz)

pátek

Florbal přípravka 2012-2014   - 13:30 - 14:30 říjen až červen - vedoucí: P. Faltus (Pozn.: podmínkou je členský příspěvek TJ Znojmo)
Logopedie 1.-2.roč.   - 11:45 - 12:35 říjen až červen - vedoucí: V.Slabá





Nahoru
Partneři
 
Zřizovatel
 


www.1scznojmo.cz



www.msmt.cz


www.strojirny.cz

 



www.laufen.cz
 

www.datalife.cz

 

    

Patchworkový klub Znojmo

M?sto Znojmo
www.znojmocity.cz

http://www.fraus.cz/foto/1069.jpg

www.fraus.cz

 

www.zkouskypark.cz

 

www.cedu.cz
 

http://www.vodarenska.cz/


www.avmedia.cz

 

www.esfcr.cz

 

http://deti.mensa.cz


www.veskole.cz

 

 

Elektrokov,a.s. Znojmo

 

AŠSK-Centrum sportu