Načítání...
 
info@zsmladeze.cz
tel.: 515 224 765
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3,
příspěvková organizace
Vedeme žáky k zájmu o sport, jazyky a hudbu.
 

Odpolední zájmové aktivity

pondělí

Cambridge KET   - 14:10-14:55 září až červen - vedoucí: J. Matyasková (Pozn.: 8.-9.roč.)
Čeština pro cizince   - 14:00-15:00 září až červen - vedoucí: K.Pojerová (Pozn.: 6.-9.roč.)
Doučování AJ   - 14:00-15:00 září až červen - vedoucí: M.Juříková (Pozn.: 8.roč.)
Florbal Elévové   - 14:45-16:00 září až červen - vedoucí: J. Vyskot (Pozn.: roč. 2009-2010)
Florbal přípravka   - 13:45-15:00 září až červen - vedoucí: P.Faltus (Pozn.: roč.2011-2013)
Gymnastika   - 14:30-15:30 září až červen - vedoucí: M.Toboláková (Pozn.: 1.-2.tř.)
Matematika podle Hejného   - 11:50-12:35 září až červen - vedoucí: M.Mittnerová (Pozn.: 1.tř.)
Němčina hrou   - 13:40-14:25 září až červen - vedoucí: J. Hagen (Pozn.: 3.-5.roč.)
Počítače hravě ŠD   - 14:45-15:45 září až červen - vedoucí: P.Raabová (Pozn.: 1.-2.tř.)
Příprava k přij.zk. M   - 7:00-7:45 září až červen - vedoucí: M.Stehlíková (Pozn.: 9.roč.)
Robotronik VEDO   - 14:00-15:00 září až červen - vedoucí: M.Stehlíková (Pozn.: 1.-5.roč.)
Robotronik VEDO   - 14:00-15:30 září až červen - vedoucí: Č.Texl (Pozn.: 6.-9.roč.)
Stolní tenis   - 12:45-13:30 září až červen - vedoucí: Y.Skokanová (Pozn.: 3.-5.roč.)
Všeobecná sport.příprava   - 12:45-13:30 září až červen - vedoucí: Z.Mička (Pozn.: 5.roč.)
Výtvarně-gryfické techniky   - 14:00-15:00 září až červen - vedoucí: J.Krčmářová (Pozn.: 8.-9.roč.)
Zábavná němčina   - 14:10-15:00 září až červen - vedoucí: I.Krčálová (Pozn.: 6.roč.)
Zábavné vyrábění ŠD   - 14:30-15:30 září až červen - vedoucí: V.Slabá (Pozn.: 1.-4.roč)

úterý

Atletika   - 14:15 - 15:30 září až červen - vedoucí: D.Navrátilová (Pozn.: 5.-7.roč.)
Atletika   - 15:15-16:30 září až červen - vedoucí: D.Navrátilová (Pozn.: 8.-9.roč.)
Cambridge Flyers   - 14:10-14:55 září až červen - vedoucí: J.Bokůvková (Pozn.: 6.-7.roč.)
Cambridge Movers   - 14:00-14:45 září až červen - vedoucí: Z.Maarová (Pozn.: 5.roč.)
Deskové a logické hry   - 14:00-15:30 září až červen - vedoucí: H.Fialová (Pozn.: 1.-5.roč.)
Doučování M   - 6:50-7:50 září až červen - vedoucí: R.Vítková (Pozn.: 6.roč.)
Doučování M   - 6:50-7:50 září až červen - vedoucí: A.Andršová (Pozn.: 7.roč.)
Logopedie   - 11:40-12:35 září až červen - vedoucí: V.Slabá (Pozn.: 1.-2.roč.)
Šachy   - 14:00-15:00 září až červen - vedoucí: M.Stehlíková (Pozn.: 1.-9.roč.)

středa

Atletika   - 16:00- 17:30 září až červen - vedoucí: B.Doláková (Pozn.: 1.-4.roč,stadion, hala)
Bruslení ŠD   - 13:30-15:30 září až červen - vedoucí: L.Novotná,A.Novotná (Pozn.: 1.-4.roč)
Cambridge Starters   - 14:10-14:55 září až červen - vedoucí: H.Schwarzová (Pozn.: 4.roč.)
Doučování ČJ   - 14:10-15:10 září až červen - vedoucí: M.Salátová (Pozn.: 8.roč.)
Doučování M   - 6:50-7:50 září až červen - vedoucí: R.Loydová (Pozn.: 8.roč.)
Doučování M   - 6:50-7:50 září až červen - vedoucí: I.Nevěčná (Pozn.: 9.roč.)
Doučování M,ČJ   - 12:45-13:45 září až červen - vedoucí: A.Kosourová (Pozn.: 5.roč.)
Florbal Elévové   - 14:45-16:00 září až červen - vedoucí: J. Vyskot (Pozn.: roč. 2009-2010)
Florbal přípravka   - 13:45-15:00 září až červen - vedoucí: P.Faltus (Pozn.: roč.2011-2013)
HUdebně-DRamatický   - 14:00-15:30 září až červen - vedoucí: P.Buliščaková (Pozn.: 6.-9.roč.)
Hudební   - 13:30-14:30 září až červen - vedoucí: G.Bajková (Pozn.: 1.-5.roč.)
Jak se učit?   - 14:10-14:45 září až červen - vedoucí: K.Hlavicová (Pozn.: 7.-8.roč.)
Kreativní dílna   - 14:00-15:00 září až červen - vedoucí: Z.Maarová, M.Filipová (Pozn.: 4.-9.roč.)
Logopedie   - 11:40-12:35 září až červen - vedoucí: V.Slabá (Pozn.: 1.-2.tř.)
Logopedie   - 11:40-12:35 září až červen - vedoucí: P.Raabová (Pozn.: 1.roč.)
Náboženství 1.-9.roč.   - 14:00-14:45 září až červen - vedoucí:
Výtvarný   - 14:00-15:30 září až červen - vedoucí: J.Krčmářová (Pozn.: 5.-9.roč.)
Základy práce s PC   - 13:45-14:30 září až červen - vedoucí: P.Latnerová (Pozn.: 3.-4.roč.)

čtvrtek

Doučování ČJ   - 6:50-7:50 září až červen - vedoucí: I.Kuchaříková (Pozn.: 9.roč.)
Doučování ČJ   - 6:50-7:50 září až červen - vedoucí: M.Sapíková (Pozn.: 7.roč.)
Pohádkový ,,dramaťák   - 14:30-15:30 září až červen - vedoucí: L.Novotná (Pozn.: 1.-4.roč)
Vybíjená   - 12:45-13:30 září až červen - vedoucí: Š.Forejtová (Pozn.: 3.-5.roč.)
Výtvarná školička 1 ŠD   - 14:30-15:30 září až červen - vedoucí: V.Procházková (Pozn.: 1.roč.)

pátek

Doučování ČJ 6.roč.   - 6:50-7:50 září až červen - vedoucí: H.Hlávková
Florbal Elévové   - 14:30-15:30 září až červen - vedoucí: J.Vyskot (Pozn.: roč. 2009-2010)
Florbal přípravka   - 13:30-14:30 září až červen - vedoucí: P.Faltus (Pozn.: roč.2011-2013)
Výtvarná školička 2 ŠD   - 13:45-14:45 září až červen - vedoucí: A.Novotná (Pozn.: 2.-4.roč.)





Nahoru
Partne?i
 
Z?izovatel
 


www.1scznojmo.cz



www.msmt.cz


www.strojirny.cz

 



www.laufen.cz
 

www.datalife.cz

 

    

Patchworkový klub Znojmo

M?sto Znojmo
www.znojmocity.cz

http://www.fraus.cz/foto/1069.jpg

www.fraus.cz

 

www.zkouskypark.cz

 

www.cedu.cz
 

http://www.vodarenska.cz/


www.avmedia.cz

 

www.esfcr.cz

 

http://deti.mensa.cz


www.veskole.cz

 

 

Elektrokov,a.s. Znojmo

 

AŠSK-Centrum sportu