Sběr starého papíru
Ve dnech 5.-7.10. 2021 se na naší škole konal podzimní sběr starého papíru.
Žáci prvního stupně nasbírali celkem 4 493,8 kg, žáci druhého stupně nasbírali celkem 5376,3 kg papíru.
Všem žákům, kteří se na sběru podíleli, ale zejména rodičům, kteří jim nemalou měrou pomáhali, moc děkujeme!!
Výsledky viz tabulky níže...
Umístění tříd podle počtu nasbíraných kg (1. stupeň):
1. |
2. B |
1502 kg |
2. |
1. A |
725,5 kg |
3. |
5. A |
390,3 kg |
4. |
4. B |
348 kg |
5. |
1. B |
346 kg |
6. |
5. B |
299 kg |
7. |
2. A |
293,5 kg |
8. |
3. B |
230,7 kg |
9. |
5. C |
219 kg |
10. |
4. C |
85,5 kg |
11. |
2. C |
77 kg |
12. |
1. C |
76 kg |
13. |
3. C |
67,5 kg |
14. |
3. A |
55 kg |
15. |
4. A |
18 kg |
Umístění tříd podle průměru na žáka (1. stupeň):
1. |
2. B |
60,8kg |
2. |
1. A |
32,98 kg |
3. |
4. B |
17,4 kg |
4. |
5. A |
15 kg |
5. |
5. B |
14,2 kg |
6. |
1. B |
12,81 kg |
7. |
2. A |
12,23 kg |
8. |
3. B |
10,99 kg |
9. |
5. C |
9,9 kg |
10. |
2. C |
5,13 kg |
11. |
4. C |
4,28 kg |
12. |
3. C |
3,55 kg |
13. |
1. C |
3,17 kg |
14. |
3. A |
2,2 kg |
15. |
4. A |
1,13 kg |
Nejlepší sběrači z 1. stupně (100 a více kg):
1. |
Lubomír Papoušek |
520 kg |
1. A |
2. |
Jindřiška Valášková |
460 kg |
2. B |
3. |
Denis Šimr |
215 kg |
2. B |
4. |
Jan Alexa |
188 kg |
2. B |
5. |
Tomáš Palášek |
185 kg |
3. B |
6. |
Vojtěch Alexa |
131 kg |
5. A |
7. |
Eliška Texlová |
120 kg |
2. A |
8. |
Nikolas Dvořák |
110 kg |
4. B |
9. |
Ema Dobrovolná |
105 kg |
1. B |
10 |
Liliana Polická |
100 kg |
1. A |
Umístění tříd podle průměru na žáka (2. stupeň):
Pořadí |
Třída |
Celkem kg |
Průměr na žáka kg |
1. |
6.C |
3000 |
111,1 |
2. |
7.A |
505,3 |
20,2 |
3. |
7.B |
436 |
17,4 |
4. |
7.D |
265 |
13,3 |
5. |
9.A |
291 |
13,2 |
6. |
8.D |
315 |
12,6 |
7. |
8.B |
218,5 |
7,1 |
8. |
9.D |
165 |
6,1 |
9. |
6.A |
71,8 |
2,8 |
10. |
9.E |
35,7 |
1,70 |
11. |
7.C |
42 |
1,68 |
12. |
9.C |
18 |
0,8 |
13. |
6.B |
13 |
0,5 |
14. |
6.D |
0 |
0 |
15. |
8.A |
0 |
0 |
16. |
8.C |
0 |
0 |
17. |
9.B |
0 |
0 |
Celkem |
5376,3kg |
Nejlepší sběrači z 2. stupně:
Pořadí |
Jednotlivci |
Třída |
Celkem kg |
|
Klouda Petr |
6.C |
3000 |
|
Frühaufová Karolína |
6.C |
1000 |
|
Šimrová Natálie |
7.D |
265 |
|
Bartoňková Klára |
7.B |
256 |
|
Jelínek Zdeněk |
8.B |
200 |
6. |
Šuba Petr |
8.D |
167 |
7. |
Mikulenčáková Linda |
7.A |
166 |
8. |
Nguyen Thank Long |
7.A |
130 |
9. |
Matajs Dominik |
9.D |
100 |
10. |
Kovářik Martin |
9.A |
90 |
11. |
Szabó Zoran |
9.A |
82 |
12. |
Krejčová Zuzana |
7.A |
80 |
13. |
Mareš Mikuláš |
8.D |
75 |
14. |
Drozd Lukáš |
8.D |
73
|
15. |
Křivanová Linda |
9.A |
72 |
16. |
Pištěková Marie |
7.B |
63 |
17. |
Minařík Matyáš |
7.B |
50 |
18. |
Svačinová Lucie |
7.C |
42 |
19. |
Peca Filip |
9.E |
35,7 |
20. |
Peca Adam |
9.D |
35 |