Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Události - 2. stupeň

Recitační soutěž, krajské kolo Brno

- vybraná žákyně

pátek 26. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské kolo florbal žáci 8.-9. tříd

- vybraní žáci

čtvrtek 25. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda se studenty Mendelovy univerzity

- žáci parlamentu a vybraní žáci 9. ročníku

středa 24. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda na úřadu práce

- 8.C a 8.D

středa 24. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Den bez aktovek

- celá škola

středa 24. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Videoworkshop

- vybraní žáci 9.A

úterý 23. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Nácvik na Čarodějnické představení

- vybraní žáci 9.B, 9.C a 9.D

úterý 23. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Sezení s psycholožkou

- 7.A

pondělí 22. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda na úřadu práce

- 8.A a 8.B

pondělí 22. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Animační online workshop

- vybraní žáci 9.A

pátek 19. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Nácvik na čarodějnické představení

- vybraní žáci 9.C, 9.B a 9.D

čtvrtek 18. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Exkurze Modrá

- 7.A a 7.D

čtvrtek 18. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Zeměpisný seminář nakoukl do Mexika

zeměpis, seminář

středa 17. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Anglické divadlo

– 1.-7 .třída

středa 17. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Jarní sběr papíru

- celá škola

úterý 16. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Zápis do 1. tříd

předškolák, zápis,1.třídy

sobota 13. dubna 2024
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Rodičovské schůzky

- celá škola

čtvrtek 11. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Nahrávání pamětníka

- vybraní žáci 9.A

úterý 9. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

PPO futsalová liga

- vybraní žáci 2. stupně

úterý 9. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Exkurze Modrá

- 7. B, C a E

úterý 9. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Klima třídy

- 6.D

pondělí 8. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda na téma Alkohol a závislost

- 7. ročníky

pátek 5. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Divadelní předplatné

- 5. - 9. ročník

čtvrtek 4. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Okresní kolo matematické olympiády

- vybraní žáci 6. - 8. ročníků

středa 3. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

OVOV

- vybraní žáci 6. - 8. ročníku

úterý 2. dubna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program Tvořivé Velikonoce

- 6.A a 6.C

středa 27. března 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské kolo zeměpisné olympiády v Brně

- vybraný žák

středa 27. března 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Barevné dny

pondělí 25. března 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Matematický klokan

- 1. i 2. stupeň

pátek 22. března 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Filmový festival Jeden svět

- 8. a 9. ročníky

čtvrtek 21. března 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Literární osvěžení

- vybraní žáci

středa 20. března 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Exkurze Hollabrunn (veletrh SŠ)

- 8.A a 8.D

středa 20. března 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Workshop

- vybraní žáci 9.A

úterý 19. března 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Filmový festival Jeden svět

- 6. a 7. ročníky

úterý 19. března 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo biologické olympiády

- vybraní žáci

úterý 19. března 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Program zaměřený na konflikty a vztahy

- 7.C

pondělí 18. března 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Exkurze na Okresním soudě ve Znojmě

- 7.B

pondělí 18. března 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Lyžování v Itálii

- vybraní žáci 2. stupně

sobota 16. března 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Regionální kolo pěvecké soutěže Slavíček

- vybraní žáci 1., 2., 5., 6., 7. ročníku

středa 6. března 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

PPO futsalová liga

- vybraní žáci

úterý 5. března 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Den dvojčat

- celá škola

čtvrtek 29. února 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Recitační soutěž

recitační soutěž, školní kolo

úterý 27. února 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Filmové představení Jeden život

- 9. ročníky

úterý 27. února 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo recitační soutěže

- vybraní žáci 2. stupně

pondělí 26. února 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Preventivní program - alkohol a rizika

- 8. ročníky

pátek 23. února 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo konverzační soutěže v NJ

- vybraní žáci

čtvrtek 22. února 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Divadlo – předplatné

- 5. - 8. ročník

čtvrtek 22. února 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Okresní kolo zeměpisné olympiády

- vybraní žáci

středa 21. února 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo olympiády z AJ

- vybraní žáci

pondělí 19. února 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

LVVK Čenkovice

žáci 6.D, 7.A, 7.B, 7.C, 7.E

pondělí 19. února 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Slavnostní předávání certifikátů DofE

- vybraní žáci

čtvrtek 15. února 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Exkurze Nevoga

- vybraní žáci 8.B a 8.C

úterý 13. února 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Městský studentský sněm

- vybraná žákyně

středa 31. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo olympiády z českého jazyka

- postupující žákyně

úterý 30. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

PPO futsalová liga

- vybraní žáci

úterý 30. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Krajský přebor ZŠ v Břeclavi v šachu

- vybraní žáci

úterý 30. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Pěvecká soutěž Slavíček

- vybraní žáci 2. stupně

pondělí 29. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Listování Lukáše Hejlíka

- celá škola

pondělí 29. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Krajské finále mladších žáků ve futsale

- vybraní žáci

čtvrtek 25. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Futsal

- vybraní žáci

středa 24. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské kolo matematické olympiády

- 5. a 9. ročníky

středa 24. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Jako vejce vejci

- 7.B

pondělí 22. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo “Znojemského slavíčka”

- vybraní žáci

čtvrtek 18. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Krajské finále mladších žáků ve futsale

- vybraní žáci

středa 17. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo dějepisné olympiády

- vybraní žáci

středa 17. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo zeměpisné olympiády

- vybraní žáci

úterý 16. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Individuální konzultace rodičů s pedagogy

- celá škola

čtvrtek 11. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Beseda se zástupci SŠ

- pro 8. a 9. ročníky a jejich rodiče

čtvrtek 11. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo anglické olympiády

- vybraní žáci

čtvrtek 11. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Tříkrálová sbírka

- 2. stupeň

úterý 9. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň
Školní parlament

Lyžařský výcvik

- 7.D a 8.D

středa 3. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vánoční pošta

- celá škola

čtvrtek 21. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Planetárium Brno

– 9. ročníky

čtvrtek 21. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program - Vánoce

- 6.A a 6.C

středa 20. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vánoční výstava SŠ Dvořákova

- 9.B a 9.D

úterý 19. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vánoční turnaje – fotbal a florbal

- vybraní žáci

úterý 19. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Andělská diskotéka

- 4. - 9. třída

pondělí 18. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Týden vánočních svetrů

- celá škola

pondělí 18. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Soutěž Mladý chemik v Brně

- vybraní žáci

pondělí 18. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vánoční turnaje - přehazovaná

- vybraní žáci 2. stupně

pondělí 18. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vánoční kino

- 6.A,B,C,D, 7.B,E, 9.C

čtvrtek 14. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní přebor florbal - dívky

- vybrané dívky 8. a 9. ročníků

středa 13. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vánoční kino

- 7.A,C,D, 8.A,B,C,D,9.A,B,D

úterý 12. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program Muzeum Znojmo

- 7.D

pondělí 11. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v JMZ Jako vejce vejci

- 7.D

pondělí 11. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

čtvrtek 7. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Soutěž o nejpěkněji vánočně vyzdobenou třídu

- celá škola

čtvrtek 7. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Beseda s fotbalistou Pavlem Horvátem

- vybraní žáci

středa 6. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní finále ve florbalu žáků 8. - 9. tříd

- vybraní žáci

středa 6. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní turnaj v šachu - GPOA

- vybraní žáci

středa 6. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Beseda Čas proměn

- dívky 6. ročníků

středa 6. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

PPO Futsal

- vybraní žáci 1. a 2. stupně

úterý 5. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Mikulášská besídka v MŠ nám. Armády

- žáci kroužku HUDR

úterý 5. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program Budiž cihla

- 9.A

pondělí 4. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo dějepisné olympiády

- vybraní žáci 8. a 9. ročníků

čtvrtek 30. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Pohár ZŠ ve fotbale

- vybraní žáci 2. stupně

čtvrtek 30. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo olympiády z českého jazyka

- vybraní žáci

úterý 28. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

7. schůzka školního parlamentu

- členové školního parlamentu

úterý 28. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Výstražná jednodenní stávka 27.11.2023

stávka, 27.11.2023

pondělí 27. listopadu 2023
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina
Školní jídelna

Krajské kolo florbal Blansko

- vybrané žákyně 6. a 7. tříd

pátek 24. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň
Videa

Krajské kolo florbal Slavkov

- vybraní žáci 6. a 7. tříd

čtvrtek 23. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program Muzeum Znojmo

- 7.C

středa 22. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo florbal hoši 8.-9. tříd

- vybraní žáci 8. a 9. tříd

středa 22. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

PPO futsalová liga

- vybraní žáci 1. a 2. stupně

úterý 21. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Beseda SOU a SOŠ Přímětická

- 9.B a 9.D

čtvrtek 16. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo ve florbale dívek 6.-7 třída

- vybrané dívky 6. a 7. ročníků

středa 15. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Řemeslo má budoucnost

- vybraní žáci 9. ročníků

středa 15. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Sázení stromků

- 7.C

středa 15. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Šachy do škol

- celá škola

úterý 14. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Divadlo pro 9. ročníky

- 9. ročníky

úterý 14. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Sociometrie

- 7.B

pondělí 13. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program Muzeum Znojmo

- 9.A

pondělí 13. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Akce pro členy školního parlamentu

- vybraní žáci školního parlamentu

pátek 10. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Futsal, žáci

- vybraní žáci 8.D a 9.D

pátek 10. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Expedice DofE

- vybraní žáci (DofE)

pátek 10. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Třídní schůzky

- celá škola

čtvrtek 9. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Veletrh SŠ

- 9.A, 9.B a 9.C

čtvrtek 9. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Exkurze SPCHŠ Brno

- vybraní žáci 9. ročníků

středa 8. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní finále florbal mladší žáci

- vybraní žáci 6. a 7. ročníků

středa 8. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program Muzeum Znojmo

- 9.B

pátek 3. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program Muzeum Znojmo

- 6.D a 6.B

čtvrtek 2. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program Muzeum Znojmo

- 6.A a 6.C

úterý 31. října 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

4. schůzka školního parlamentu

- vybraní zástupci ŠP

pondělí 30. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Exkurze Retz

- 7.A

středa 25. října 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Jazyková exkurze Retz

- 7.B

pondělí 23. října 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda SOU a SOŠ Přímětická,

- 9.A a 9.C

čtvrtek 19. října 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolekce

školní oblečení

středa 18. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Okresní kolo florbal žáci 6.-7. tříd

- vybraní žáci 6.D a 7.D

středa 18. října 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Jazyková exkurze Retz

- 7.E

středa 18. října 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

SŠ Uhelná FED-LAB (energetický autobus)

- vybraní žáci 9.A a 9.D

středa 18. října 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

SŠ Uhelná FED-LAB (energetický autobus)

- 9.a, 9.B a 9.C (vybraní žáci)

úterý 17. října 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Jazyková exkurze Retz

- 7.D

úterý 17. října 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Podzimní sběr starého papíru

sběr papíru

úterý 17. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Krajské kolo v přespolním běhu Brno

- vybraní chlapci 6.D, 7.D a 8.D

úterý 17. října 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Návštěva rakouské knihovny

- 9.A

pondělí 16. října 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Jazyková exkurze Retz

- 7.C

pondělí 16. října 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Schůzka školního parlamentu

- vybraní žáci

pondělí 16. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Projektový den Hrdinové

- celá škola

pátek 13. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Snídaně s paní ředitelkou

- vybraní žáci školního parlamentu

pátek 13. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Přírodovědný klokan

- 8. a 9. ročník

středa 11. října 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Dějepisná exkurze Pavlov

- 6.B a 6.C

úterý 10. října 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Kaskáda Race Vranovská přehrada

- sportovní třídy

pátek 6. října 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Slavnostní předání certifikátů zkoušky Cambridge

- vybraní žáci

čtvrtek 5. října 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Dějepisná exkurze Pavlov

- 6.A a 6.D

úterý 3. října 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Den seniorů

- vybraní žáci

středa 27. září 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Dračí lodě

– 8.D a 9.A

středa 27. září 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Přespolní běh

- 6.- 9. ročník

úterý 26. září 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Nabídka studia zástupci SŠ Sokolnice

- 9. ročníky

pondělí 25. září 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Divadelní představení Leopoldstadt

- 9. ročník

neděle 24. září 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

DofE - přednáška 8. ročníky

- 8. ročník

čtvrtek 21. září 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vyhodnocení výtvarné soutěže

- vybraní žáci

středa 20. září 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

1. schůzka žákovského parlamentu

- 4. - 9. třídy

pondělí 18. září 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Třídní schůzky 1. a 6. ročníků

- 1. a 6. ročníky

čtvrtek 14. září 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Focení na tabuli cti

čtvrtek 14. září 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Adaptační den

- 6. C a 6. D

úterý 12. září 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Adaptační den

- 6. A a 6. B

pondělí 11. září 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

OVOV

- národní finále v Brně

čtvrtek 7. září 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Sportovní dny

- vybraní žáci 2. stupně

pátek 23. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Filmové představení

- 6.A,B,C,E, 7.A, 8.A,C,D, 9.B,C,D

středa 21. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 6.D a 7.D

pondělí 19. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Přírodovědná vycházka + volejbalový turnaj

- 9.B a 9.C

pondělí 19. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Návštěva budoucích žáků ze ZŠ Strachotice

- 2. stupeň

pátek 16. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Jazyková exkurze Retz

- 9.A

čtvrtek 15. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Den pro Opraváře zemědělských strojů

- vybraní žáci

čtvrtek 15. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 7.C

čtvrtek 15. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Fotbalový turnaj

- vybraní žáci 6.D a 7.D

středa 14. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 8.B a 9.C

úterý 13. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 7.A

úterý 13. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 9.D

úterý 13. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 6.A

pondělí 12. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 8.A

pondělí 12. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda se spisovatelkou Nikolou Valovou

- 9.C, 9.B, 7.D, 6.C a 7.B

pátek 9. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Konverzační soutěž v NJ

- vybraní žáci 6. ročníku

středa 7. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 9.A

středa 7. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Fotbalový turnaj

- vybraní žáci 6.D a 7.D

úterý 6. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Klima třídy

- 6.B

úterý 6. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 7.B a 8.C

úterý 6. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Exkurze Mikulov

- 8.B

úterý 6. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 6.B a 6.E

pondělí 5. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Cyklovýlet

- vybraní žáci 9. ročníku

pondělí 5. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Terénní cvičení z přírodopisu

- 7.B

pátek 2. června 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Den dětí

- celá škola

čtvrtek 1. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Fotbalový turnaj

- 6.D a 7.D

středa 31. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Focení

- 2.B, 8.D a 7.D

středa 31. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Literární workshop

- 9.A

středa 31. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Terénní cvičení z přírodopisu

- 7.C

středa 31. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Planeta Země 3000 – kino

- 6.-8. ročník

úterý 30. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 9.A a 9.B

pondělí 29. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda právní vědomí

- 8.B a 8.C

pátek 26. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Testování INSPIS

- 9.A

pátek 26. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Testování INSPIS

- 9.C

čtvrtek 25. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Divadelní předplatné

- 5. - 9. ročník

čtvrtek 25. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Krajské kolo OVOV - Brno

- vybraní žáci 6. - 9. tř.

středa 24. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Klima třídy

- 6.B

středa 24. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet Litohoř 8.D a 6.C

- 6.C a 8.D

středa 24. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Kvalifikace na republiku v Minifotbale - Brno

- vybraní žáci z 9. a 8.D

středa 24. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Focení tříd

- celá škola

úterý 23. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Divadlo

– 6.C a 8.D

úterý 23. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Testování INSPIS

- 9.A a 9.B

úterý 23. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ilustrátor Dudek

- 1.A,B,C, 2.A,B,C, 3.A,B,C 4.A,B,C, 5.A,B,C a 6.D

pondělí 22. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Zkoušky Cambridge

- vybraní žáci 4., 5. a 7. tříd

pátek 19. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Florbal kvalifikace na republiku Pardubice

- vybraní žáci 7.-9. tříd

pátek 19. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Kombinovaná exkurze vybraných žáků devátých tříd - Dukovany a Mohelno

- vybraní žáci 9. ročníků

středa 17. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské finále Pohár rozhlasu Břeclav

- vybraní žáci 9.D, 8.D a žákyně 7.D, 6.D

středa 17. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Poznávací exkurze Velká Británie

- vybraní žáci

středa 17. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Právní vědomí - beseda

- 8.A a 8.D

pondělí 15. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Horké křeslo - beseda členů parlamentu

- vybraní žáci

středa 10. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Kombinovaná exkurze vybraných žáků devátých tříd Dukovany a Mohelno

- 9. ročníky

středa 10. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Dějepisná exkurze Archeoskanzen + Vodní svět Modrá

- 7.B a 7.C

středa 10. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Poznávací exkurze Španělsko

- vybraní žáci 9.A, 9.B a 9.C

úterý 9. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo Poháru rozhlasu - žáci

- vybraní žáci 2. stupně

čtvrtek 4. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Testy do výběrových tříd

výběrové třídy, sportovní a jazyková, testy

středa 3. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Focení tablo

- 9.C

středa 3. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské finále Minifotbal

- vybraní žáci z 9.D a 8.D

středa 3. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Dějepisná exkurze Archeoskanzen Modrá + Vodní svět

- 7. A a 7.D

středa 3. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo Poháru rozhlasu - žákyně

- vybrané žákyně

úterý 2. května 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda - “Než užiješ alkohol”

- 8. ročníky

pátek 28. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Čarodějnické představení pro 1.třídy

- 1. ročníky, vybraní žáci 9.C a 9.A

pátek 28. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Den ve svátečním oblečení

- celá škola

čtvrtek 27. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Exkurze Pavlov

- 6.A a 6.D

středa 26. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Exkurze Slavkov – Mohyla míru a VIDA Brno

- 8. ročníky

úterý 25. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Úřad práce

- 8. ročníky

pondělí 24. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Nácvik čarodějnického představení

- vybraní žáci 9.A a 9.C

čtvrtek 20. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Minifotbal

- fotbalisté 8.D a 9.D

čtvrtek 20. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Literární exkurze Praha-Podještědí,

- 9.C, 8.A, 7.B a 7.A

úterý 18. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Exkurze Pavlov

- 6.B, 6.C a 6.E

úterý 18. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Červený kříž - První pomoc

- 8.A, 8.B, 8.C a 8.D

pondělí 17. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Biologická olympiáda - okresní kolo

- vybraní žáci

pondělí 17. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Zápis do 1. tříd - 15.4.2023

zápis, 1. třída

sobota 15. dubna 2023
Událost
První stupeň
Ostatní
Druhý stupeň

Jednotné přijímací zkoušky žáků 9. ročníků

- 9. ročníky

pátek 14. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Třídní schůzky

- celá škola

čtvrtek 13. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Divadelní předplatné

- 5. - 8. ročník

čtvrtek 13. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Jednotné přijímací zkoušky žáků 9. ročníků

- 9. ročníky

čtvrtek 13. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Sběr starého papíru

- celá škola

středa 12. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Mimořádné divadelní představení

- 9. ročníky

úterý 11. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Setkání parlamentu s panem místostarostou Blahou

- vybraní žáci školního parlamentu

úterý 4. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Barevné dny

Velikonoce

pondělí 3. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina
Školní parlament

Okresní kolo olympiády z ČJ

- vybraní žáci

pondělí 3. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda ,,Než užiješ alkohol, užij mozek”

- 7. ročníky

pátek 31. března 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo OVOV

- vybraní žáci 6. - 9. tříd

čtvrtek 30. března 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo biologické olympiády

- vybrané žákyně

čtvrtek 30. března 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské finále ve florbalu

- vybraní žáci 2. stupně

středa 29. března 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské kolo zeměpisné olympiády

- vybraná žákyně

středa 29. března 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Finále Moravy ve futsale

- vybraní žáci 6. a 7.D

středa 29. března 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní futsal PPO

- vybraní žáci 1. a 2. stupně

úterý 28. března 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Jeden svět

- 8. a 9. ročníky

pátek 24. března 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Jeden svět

- 6. a 7. ročníky

čtvrtek 23. března 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Lyžařský kurz Itálie

- vybraní žáci

pondělí 20. března 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda se spisovatelkou Petrou Dvořákovou

- 8.C a 9.A

pátek 10. března 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Muzeum - edukační program Prokop Diviš

- 6.B

čtvrtek 9. března 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

DĚTSKÁ SCÉNA - přehlídka recitátorů

- vybraní žáci 2. stupně

středa 8. března 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Slavnostní závěrečná prezentace Příběhy našich sousedů

- 9.C

úterý 7. března 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Přehlídka polytechnických dovedností – SOU a SOŠ SČMSD Znojmo

- 6.A a 6.E

úterý 7. března 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda se spisovatelkou k výročí Titaniku

- 7.B a 7.C

pondělí 6. března 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Exkurze Praha

- 8.B, 8.C, 8.D a 7.A

pondělí 6. března 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda se spisovatelkou Petrou Dvořákovou

- 8.C a 9.A

pátek 3. března 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Futsal PPO

- vybraní žáci 1. i 2. stupně

úterý 28. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Zkouška Cambridge na ZŠ nám. Republiky

- vybraní žáci 8. a 9. ročníků

sobota 25. února 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo zeměpisné olympiády

- vybraní žáci

středa 22. února 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské setkání parlamentů ZŠ a SŠ BRNO

- vybraní žáci školního parlamentu

středa 22. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Lyžařský výcvik

lyžařský výcvik

sobota 18. února 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Divadelní představení

- 2. stupeň + 5. ročníky

čtvrtek 16. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Znojemský slavíček - 2.,4. a 5. kategorie

- vybraní žáci 1. a 2. stupně

čtvrtek 16. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Den šílených účesů

- celá škola

středa 15. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Klima třídy

- 7.B

úterý 14. února 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo olympiády v AJ

- vybraní žáci

pondělí 13. února 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda SZŠ Znojmo První pomoc v praxi

- 6.C, 6.E a 6.B

pátek 10. února 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo recitační soutěže

- vybraní žáci 2. stupně

čtvrtek 9. února 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo soutěže v NJ

- vybraní žáci 2. stupně

čtvrtek 9. února 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Projekt E- bezpečí

- 7.B

úterý 7. února 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Animace workshop Brno

- vybraní žáci 9.C

úterý 7. února 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v muzeu

- 7.A

pondělí 6. února 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Pololetní prázdniny

- celá škola

pátek 3. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Edukační program v muzeu

-7.B

čtvrtek 2. února 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo biologické olympiády

- vybraní žáci

středa 1. února 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Animační workshop Brno

- vybraní žáci 9.C

středa 1. února 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo olympiády z AJ

- vybraní žáci 6. a 7. ročníku

úterý 31. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo pěvecké soutěže Znojemský slavíček

- vybraní žáci

pondělí 30. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Školní kolo zeměpisné olympiády

- vybraní žáci

pondělí 30. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Besedy o poruchách příjmu potravy

- 6.C, 6.E a 6.B

pátek 27. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v muzeu

- 7.D

pátek 27. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajský přebor v šachu v Břeclavi - Pikolon

- vybraní žáci

čtvrtek 26. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Konverzační soutěž v NJ

- 2.stupeň

středa 25. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské finále futsalu v Rousínově

- vybraní žáci 8. a 9.ročníků

středa 25. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Konverzační soutěž v NJ

- 7. ročník

úterý 24. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda o poruchách příjmu potravy

- 6.D

úterý 24. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Konverzační soutěž v německém jazyce

- 8. a 9. ročník

pondělí 23. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda o poruchách příjmu potravy

- 8.B

pondělí 23. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov - prezentace

- 9.A a 9.B

středa 18. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Futsal

- vybraní žáci 6. a 7. tříd

středa 18. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo dějepisné olympiády

- vybraní žáci 8. a 9. tříd

středa 18. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Příběhy našich sousedů

- vybraní žáci z 9.C

úterý 17. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Přírodovědný program

- 9.A a 9.C

pátek 13. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Individuální konzultace s vyučujícími

- celá škola

čtvrtek 12. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Beseda se zástupci SŠ

- 9. ročníky

čtvrtek 12. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní futsal

- vybraní žáci 8. a 9.D

středa 11. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Přírodovědný program

- 9.B a 9.D

středa 11. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Tříkrálová sbírka

- celý 2. stupeň

středa 11. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň
Školní parlament

Klima třídy

- 7.B

úterý 10. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní futsal PPO liga

- vybraní žáci 1. a 2. stupně

úterý 10. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Online workshop příběhy našich sousedů

- vybraní žáci 9.C

úterý 3. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vánoční kino

– 6.A, 6.E, 7.A, 7.B, 8.A, 8.C, 8.D, 9.A, 9.B a 9.C

středa 21. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Roznášení vánoční pošty

- vybraní žáci

středa 21. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Vánoční kino

- 6.B, 6.C ,7.C a 8.B

úterý 20. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vánoční kino

- 6.D, 7.D a 9.D

pondělí 19. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Mladý chemik Brno

- vybraní žáci

pondělí 19. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Tvořivé dílničky na Střední odborné škole technické

- vybraní žáci . ročníků

pondělí 19. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Návštěva knihovny

- 6.C

pátek 16. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vánoční turnaj tříd ve florbale a přehazované

- přihlášení žáci 2. stupně

čtvrtek 15. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Akce SZŠ

- 9.A a 9.C

středa 14. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

OK ve florbalu dívek 8.-9. tříd

- výběr žákyň II. stupně

středa 14. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vánoční turnaj tříd ve fotbale

- přihlášení žáci

středa 14. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Exkurze do planetária v Brně

- 9. ročníky

pondělí 12. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní finále florbal hoši 8.-9. tříd

- vybraní žáci 8. a 9. tříd

pátek 9. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Den otevřených dveří

- celá škola

čtvrtek 8. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Okresní přebor v šachu

- vybraní žáci

čtvrtek 8. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň
První stupeň

Edukační program U prababičky

- 7.B

čtvrtek 8. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Dějepisná olympiáda

- vybraní žáci 8. a 9. ročníků

středa 7. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Návštěva SZŠ a VOŠZ Znojmo

- 9.C a 9.D

středa 7. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Zdravé stravování - muzeum

- 8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 9.A a 9.B

středa 7. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Bodování vánočních tříd

- členové parlamentu

úterý 6. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Mikulášská besídka v MŠ nám. Armády

- žáci HUDRu

pondělí 5. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Návštěva knihovny

- 6.D

pondělí 5. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Exkurze SOU Uhelná

- 9.D

pátek 2. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Čertovská diskotéka

školní parlament

čtvrtek 1. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Anglické divadlo

- 6.A, 7.A, 8.A, 9.A, 8.B, 8.D a 9.D

čtvrtek 1. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Schůzka s koordinátorkou DofE

- vybraní žáci 2. stupně

čtvrtek 1. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Šachový turnaj

- celá škola

úterý 29. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Exkurze Tutanchamon Brno

- vybraní žáci 6. ročníků

pondělí 28. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské kolo ve florbalu - dívky

- vybrané žákyně 6. a 7. tříd

čtvrtek 24. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Exkurze SZŠ a VOŠZ Znojmo

- 9.C a 9.D

středa 23. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Návštěva knihovny

- 6.B

středa 23. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo ve florbalu hoši

- vybraní žáci 8. a 9. ročníků

středa 23. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v muzeu

- 9.B a 9.D

středa 23. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Exkurze do Technického muzea Brno

- 7.A a 7.B

středa 23. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní liga futsalu PPO

- vybraní žáci 8. a 9. tříd

úterý 22. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské kolo ve florbalu hoši

- vybraní žáci 6. a 7. ročníků

úterý 22. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Exkurze do Technického muzea Brno

- 7.C a 7.D

úterý 22. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo pythagoriády

- vybraní žáci 6.-9. ročníků

úterý 22. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní futsalová liga FAČR

- vybraní žáci 6. a 7. tříd

pondělí 21. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Návštěva knihovny

- 6.A

středa 16. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Den bez aktovek

- celá škola

středa 16. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Finále OK ve florbalu

- vybraní chlapci z 6. a 7. tříd

středa 16. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda o úrazech

- 6.A, 8.B a 8.C

pondělí 14. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Jak natočit pamětníka

- vybraní žáci 9.C

pátek 11. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Florbal, okresní kolo dívek

- vybraní žáci 6. a 7. tříd

pátek 11. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Třídní schůzky

- celá škola

čtvrtek 10. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Spolek rodičů

Beseda Sokolnice

- 9. ročníky

středa 9. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Florbal, okresní kolo chlapců

- vybraní žáci 6. a 7. tříd

středa 9. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Putování s Pravíkem

- 6.A

středa 9. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Fotbalový zápas

- vybraní žáci ze 6. a 7.D

úterý 8. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Piškvorky

- vybraní žáci 2. stupně

úterý 8. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní večírek

- taneční večírek

pátek 4. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Burza škol - Dvořákova

- 9. ročníky

pátek 4. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Nerostné bohatství Znojemska - program Jihomoravského muzea

- 9.A a 9.C

pátek 4. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda SOU a SOŠ Přímětická

- 9.B

středa 2. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Exkurze Střední chemická škola Brno

- 9.A a 9.C

středa 2. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Futsal 8.a 9. ročníků

- vybraní žáci 2. stupně

středa 2. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda SOU a SOŠ Přímětická

- 9.A

úterý 1. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Halloween - den v kostýmech

Halloween, den v kostýmech

pondělí 31. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina
Školní parlament

Muzeum - Putování s Pravíkem

- 6.E

úterý 25. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Republikové finále v přespolním běhu

- vybrané žákyně 6.D a 7.D

úterý 25. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Muzeum - Putování s pravíkem

- 6.B

pondělí 24. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Republikové finále v Minifotbale

- vybraní žáci z 9. a 8.D

pondělí 24. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Muzeum - Putování s pravíkem

- 6.C

pátek 21. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní turnaj v piškvorkách

- vybraní žáci

čtvrtek 20. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Fotbalový turnaj – Planeo cup

- vybraní žáci ze 6.D a 7.D

čtvrtek 20. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Besedy SOU a SOŠ Přímětická

- 9. ročníky

středa 19. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Jazyková exkurze Retz

- 7.C

středa 19. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Návštěva knihovny

- 6.C a 6.D

středa 19. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo Pythagoriády

- 2. stupeň

pondělí 17. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Třída jako team

- 6. ročníky

čtvrtek 13. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Jazyková exkurze Retz

- 7.B

středa 12. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Jak se (ne)stát spisovatelkou

- 8.A a 9.A

pondělí 10. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Sběr starého papíru

- sběr papíru

pondělí 10. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Akce parlamentu - stmelení kolektivu

- zástupci školního parlamentu

pátek 7. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Edukační program Jihomoravské muzeum

- 6.E

pátek 7. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské finále v přespolním běhu v Brně

- vybraní žáci sportovních tříd

pátek 7. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program Jihomoravské muzeum

- 6.D

čtvrtek 6. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Jazyková exkurze Retz

- 7.D

čtvrtek 6. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Jazyková exkurze Retz

- 7.A

středa 5. října 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Den seniorů

pozvánka pro prarodiče

pátek 30. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Kaskáda Race

- 6.D, 7.D, 8.D a 9.D

pátek 30. září 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Fotbalový turnaj v Brně

- vybraní žáci ze 6. a 7.D

čtvrtek 29. září 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Den jazyků

- 2. stupeň

čtvrtek 29. září 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Přespolní běh

- 8.D a vybraní žáci

úterý 27. září 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Návštěva Coolny

- 8.B a 9.A

čtvrtek 22. září 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Dračí lodě

- 8.D a 9.D

čtvrtek 22. září 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Den pro IT bezpečí

- 7.C

čtvrtek 22. září 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do školy

svačina

úterý 20. září 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Cambridge - předávání certifikátů

- vybraní žáci

čtvrtek 15. září 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Fotbalový turnaj v Brně

- vybraní žáci 7.D a 6.D

čtvrtek 15. září 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Zkrácené vyučování na vinobraní

zkrácené vyučování

pátek 9. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Třídní schůzky

- 1. a 6. ročník

čtvrtek 8. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Národní finále OVOV

- postupující žákyně

středa 7. září 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Filmové představení

- 6.A, B, C, 7.B, C, D, 8.A, B, C a 9.E

středa 29. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Fyzikálně-chemický projekt pořádaný na Gymnáziu K. Polesného

- 8.B a 8.C

pondělí 27. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Filmové představení

– 7.A, 8.D, 9.A a 9.D

pátek 24. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program - Jihomoravské muzeum

- 6.B a 9.C

čtvrtek 23. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 9.A

středa 22. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Snídaně s ředitelkou školy

- zástupci školního parlamentu

středa 22. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň
Školní parlament

Terénní cvičení z přírodopisu

- 7.C

úterý 21. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 8.B a 8.C

úterý 21. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské kolo ve florbale Slavkov

- výběr 9. a 8. ročníků

úterý 21. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 6.D

pondělí 20. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Terénní cvičení z přírodopisu

- 9.C

pondělí 20. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Terénní cvičení z přírodopisu

- 6.B

pátek 17. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program První pomoc

- 8.D a 8.B

čtvrtek 16. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Terénní cvičení z přírodopisu

- 7.A

čtvrtek 16. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program První pomoc

- 8.A a 8.C

středa 15. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Terénní cvičení z přírodopisu

- 6.C

středa 15. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vltava - vodácký kurz

- vybraní žáci 9. tříd

středa 15. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Slavnostní vyhlášení Příběhy našich sousedů

- vybraní žáci ze 7.A

úterý 14. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 8.A a 8.B

úterý 14. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 7.D

pondělí 13. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Úpravna vod Znojmo - exkurze

- 8.C

pátek 10. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Prezentace programu DOFE

- 7.A, 7.B, 7.C a 7.D

pátek 10. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Terénní cvičení z přírodopisu

- 6.A

pátek 10. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Úpravna vod Znojmo - exkurze

- 8.B

čtvrtek 9. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 9.C

středa 8. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské finále v Minifotbale

- vybraní žáci

středa 8. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do školy

zdravá svačina

úterý 7. června 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Krajské finále ve florbalu 6. a 7. tříd

- vybraní žáci 6. a 7. tříd

úterý 7. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 9.A

úterý 7. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 6.A a 6.C

úterý 7. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 9.E

úterý 7. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Den dětí

- celá škola

pátek 3. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Předávání certifikátů AJ Cambridge na MU Znojmo

- vybraní žáci

čtvrtek 2. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Konverzační soutěž NJ

- vybraní žáci

čtvrtek 2. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Floristická soutěž

- vybraná žákyně

čtvrtek 2. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 9.D

středa 1. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 9.B

středa 1. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Biologická exkurze

- 8.A a 8.B

středa 1. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Planeta Země 3000 - Madagaskar

- 2.stupeň

úterý 31. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Literární exkurze -Máchův kraj

- vybraní žáci 7.A, 7.B a 8.C

úterý 31. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 8.D

úterý 31. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Seminář Děti online

- rodiče 2. stupně

čtvrtek 26. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Digitální výchova (O2 chytrá škola)

- 7. ročníky

čtvrtek 26. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo Archimediády

- vybraní žáci

čtvrtek 26. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do škol

Ovoce, zelenina, okurka, mléko

středa 25. května 2022
Katrin Chudovská Maloulová
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Minifotbal

- vybraní žáci

středa 25. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Český rozhlas - Pamětník

- vybraní žáci ze 7.A

úterý 24. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské kolo OVOV

- vybraní žáci

úterý 24. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Znojemský slavíček

- vybraná žákyně

neděle 22. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Basketbal

- vybraní žáci 6.D a 7.D

pátek 20. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet Macocha

- 7.B a 7.C

pátek 20. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Den bláznivých ponožek a netradičních klobouků

- celá škola

pátek 20. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Konverzační soutěž v NJ

- 6. ročník

čtvrtek 19. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Den bez úrazu

- 5.C, 7.B a 8.D

čtvrtek 19. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Divadelní představení

- 5.-9. ročník

čtvrtek 19. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Basketbal

- vybraní žáci 9.D

čtvrtek 19. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Úklid kolem školy

úterý 17. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet 7.A

- 7.A

úterý 17. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské finále Poháru rozhlasu Břeclav

- vybraní žáci sportovních tříd

úterý 17. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Videoworkshop Brno

- vybraní žáci

pondělí 16. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Turnaj v basketbalu

- vybrané žákyně 6.D a 7.D

pondělí 16. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Focení tříd

- vybrané třídy

pátek 13. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Dějepisná exkurze Modrá u Velehradu

- 7.B a 7.D

čtvrtek 12. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní přebor v basketbalu

- vybrané žákyně 8. a 9. ročníků

středa 11. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Dějepisná exkurze Modrá u Velehradu

- 7.A a 7.C

středa 11. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ukázka dravých ptáků skupiny Seiferos na "Čafce"

- celá škola

úterý 10. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Focení na tablo

- 9.E

pondělí 9. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Přijímací testy do výběrových tříd

přijímací řízení, výběrová třída, sportovní třída

čtvrtek 5. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Pohár rozhlasu

- vybraní žáci 6. - 9. ročníku

čtvrtek 5. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ukliďme Znojmo

– 6.C, 8.A, 8.B a 8.C

středa 4. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Přijetí žáků na znojemské radnici

- vybraní žáci

úterý 3. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Pohár rozhlasu

- vybrané žákyně 6. - 9. ročníku

úterý 3. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Divadelní předplatné 5. – 9. ročník

- 5. třídy a 2. stupeň

pátek 29. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Futsalová liga Znojmo

- vybraní žáci z 1. a 2. stupně

čtvrtek 28. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do škol

zdravá svačina

čtvrtek 28. dubna 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Dějepisná exkurze Pavlov

- 6.A a 6.D

středa 27. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Dějepisná a fyzikální exkurze Slavkov a VIDA Brno

- 8. ročníky

středa 27. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo ve florbalu dívky IV. kat.

- vybraní žáci 8. a 9. ročníku

středa 27. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Matematika hravě

matematika ,hra

pátek 22. dubna 2022
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo biologické olympiády

- vybraní žáci

pátek 22. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Digitální výchova (O2 chytrá škola)

- 7. ročníky

čtvrtek 21. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Dějepisná exkurze Pavlov

- 6.B a 6.C

středa 20. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo ve florbalu

- vybraní žáci 8. a 9. ročníku

středa 20. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Natáčení pamětníka

- vybrané žákyně 7.A

úterý 19. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní les

- 1.B, 2.A, 5.A, 5.C a 7.C

středa 13. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Přijímací řízení na čtyřleté obory

- žáci 9. ročníků

středa 13. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do školy

zdravá svačina

úterý 12. dubna 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Školní les

- 1.C, 2.B, 3.B, 5.B a 7.B

úterý 12. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Přijímací řízení na čtyřleté obory

- žáci 9. ročníků

úterý 12. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo matematické olympiády

- vybraní žáci

úterý 12. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Barevné dny

- celá škola

pondělí 11. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina
Školní parlament

Okresní kolo biologické olympiády

- vybraní žáci

pondělí 11. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Schůzka školního parlamentu

- 4. - 9. třídy

pondělí 11. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Futsalová liga Znojmo

- vybraní žáci z 1. a 2. stupně

čtvrtek 7. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Jak zvládnout přijímačky

- 9. ročník

středa 6. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda na Úřadu práce ve Znojmě

- 8.C a 8.D

středa 6. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Znojemský slavíček

- vybraní žáci

středa 6. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Finále republiky ve futsale

- vybraní žáci

středa 6. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Videoworkshop "Jak natočit pamětníka"

- 5 žáků ze 7.A

úterý 5. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda v knihovně

- 7.C

úterý 5. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo OVOV

- vybraní žáci 6. - 9. ročníků

úterý 5. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Sběr starého papíru

- celá škola

úterý 5. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Beseda na Úřadu práce ve Znojmě

- 8.A a 8.B

pondělí 4. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Fotbalové utkání ve Zlíně

- vybraní žáci ze 6.D a 7.D

čtvrtek 31. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Autorské čtení

- vybrané žákyně

čtvrtek 31. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo olympiády ČJ

- vítěz školního kola

úterý 29. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Jarní vyrábění

- tvoření, zábava, setkání, jaro

pondělí 28. března 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Workshop Jak natočit pamětníka

- vybraní žáci ze 7.A

pátek 25. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Retro den

- celá škola

pátek 25. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina
Školní parlament

Digitální výchova (O2 chytrá škola)

- 7. ročníky

čtvrtek 24. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Jeden svět

- 6. a 7. ročníky

čtvrtek 24. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Jeden svět

- 8. a 9. ročníky

středa 23. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní futsal

- vybraní žáci

středa 23. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Dětská scéna 2022 - přehlídka dětských recitátorů

- vybraní žáci 2. stupně

středa 23. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v muzeu

- 8.C

pátek 18. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program “I naši byli mladí

- 9.A

pátek 18. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo olympiády z AJ

- postupující žáci

středa 16. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Znojemský slavíček

- 1. - 9. ročník

pondělí 14. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Jarní prázdniny

- celá škola

pondělí 7. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Divadelní předplatné

- 5. ročníky a celý 2. stupeň

pátek 4. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Schůzka rodičů

- rodiče dívek 6.B

čtvrtek 3. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní futsal

- vybraní žáci

čtvrtek 3. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Materiální sbírka pro Ukrajinu

sbírka, pomoc

středa 2. března 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Okresní kolo konverzační soutěže v NJ

- postupující žáci ze školního kola

středa 2. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Zkouška Cambridge KET

- vybraní žáci 9. roč.

sobota 26. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do škol

zdravá svačina

pátek 25. února 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Návštěva SOU Uhelná

- 9.A

čtvrtek 24. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo olympiády z AJ

olympiáda z AJ, školní kolo

středa 23. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Online okresní kolo zeměpisné olympiády

- vybraní žáci

středa 23. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Lyžařský kurz Čenkovice

- 8.D, 9.D, 7.A a 7.C

pondělí 21. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Lyžařský výcvik - 2. turnus

- 9.D, 8.D., 7.A, 7.C

neděle 20. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v muzeu

- 7.B

úterý 15. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Barevný týden

- celá škola

neděle 13. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Edukační program Muzeum Znojmo

- 7.B

pátek 11. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Příběhy našich sousedů

- 7.A

úterý 8. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Lyžařský kurz Čenkovice

- celá třída 6.D a 7.D, 5 žáků ze 7.B

pondělí 7. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

3. zasedání školního parlamentu

- 4. - 9. třídy

pondělí 7. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Pololetní prázdniny

- celá škola

pátek 4. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Školní kolo recitační soutěže žáků

- 2. stupeň

čtvrtek 3. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo biologické olympiády

- druhý stupeň

čtvrtek 3. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní futsalová liga

- vybraní žáci 1. a 2. stupně

čtvrtek 3. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Fyzikální program On-line

- 7.B a 7.D

čtvrtek 27. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo matematické olympiády

- vybraní žáci 2. stupně

středa 26. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Fyzikální program On-line

- 7.A a 7.C

úterý 25. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Dějepisná olympiáda

- 8. a 9. ročníky

pondělí 24. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

2. zasedání školního parlamentu

- zástupci školního parlamentu

pondělí 24. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Školní kolo Zeměpisné olympiády

- vybraní žáci 2. stupně

středa 19. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo olympiády z českého jazyka

- pro žáky 8. a 9. ročníků

středa 19. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní futsal

- vybraní žáci 6. a 7.D

středa 19. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Individuální konzultace s učiteli

- 1. i 2. stupeň

čtvrtek 6. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Beseda se zástupci SŠ pro žáky a rodiče 9. ročníků

- pro žáky a rodiče 9. ročníků

čtvrtek 6. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Kino

- 8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 9.E, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D a 6.C

úterý 21. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vánoční sportovní turnaje

- 2. stupeň, přihlášení žáci

pondělí 20. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vánoční sportovní turnaj ve florbalu

- 2. stupeň

čtvrtek 16. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Olympiáda v NJ

- školní kolo pro 7. - 9. ročníky

středa 15. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Online slosování o mobilní telefon a další ceny

- 1. i 2. stupeň

úterý 14. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Tvořivé Vánoce

- 6.C. Minoritský klášter Znojmo

pondělí 13. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Bubnování

- 9.D, 9.A, 9.B, 8.A, 7.A, 6.A

pátek 10. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo Pythagoriády

- 8. a 9. ročník

středa 8. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo Pythagoriády

- 6. a 7. ročník

úterý 7. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Recyklace hrou

- zážitková pedagogika: 5. A, B, C; 3. B; 6. A, B, C, D; 7. A, B, C; 8.A

středa 1. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Planetárium Brno

- 9. ročníky

středa 1. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Testování

- testování COVID-19, všechny třídy

pondělí 22. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Piškvorky

- vybraní žáci 2. stupně

čtvrtek 18. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Bubnování

- vybrané třídy 2. stupně, zážitková pedagogika

čtvrtek 18. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Setkání cimbálových muzik

- Hudební kroužek

úterý 16. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Ovoce a mléko do škol

ovoce, zelenina, mléko do škol

čtvrtek 11. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Školní futsal

- vybraní žáci 6.D a 7.D

úterý 9. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 3.A, 3.B a 9.B

pondělí 8. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Edukační program muzeum

- 7. B - 4.-5. hod

pátek 5. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 8.D, 5.A a 9.C

pátek 5. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň
První stupeň

Třídní schůzky

- všechny třídy - od 17:00

čtvrtek 4. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 8.A, 8.B a 8.C

čtvrtek 4. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 6.D, 7.D a 9.D

středa 3. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Testování vědomostí

- testování vědomostí 5.,7.a 9. tříd

středa 3. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Pythagoriáda

- pythagoriáda - 2. stupeň

úterý 2. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 6.A, 6.B a 6.C

pondělí 1. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v Muzeu

- 7.C - 5.- 6. hodina

úterý 26. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Republikové finále v přespolním běhu - Nové Město na Moravě

- vybraní žáci 9.D - 8.00 - cca 18.00

úterý 26. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v muzeu

- 6.D - 1.-2. hod

úterý 26. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v muzeu

- 7.A - 3.- 4. hodina

pondělí 25. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Podané ruce Brno

- preventivní aktivity

pondělí 25. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 7.A, 7.B a 7.C

pátek 22. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo florbal hoši kat. III

– vybraní žáci 6. a 7. ročníku

čtvrtek 21. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ovoce a mléko do škol

čtvrtek 21. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Fotbalový turnaj Mládeže

- vybraní žáci 6.D

úterý 19. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo piškvorek

- žáci 2. stupně, ve 14.00 hodin v učebně 6.D

pondělí 18. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v muzeu

- 8.A - 3.-4 .hod

pondělí 18. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ovoce a mléko do škol

čtvrtek 14. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň