Zobrazit navigaci

Události - 2. stupeň

Divadelní předplatné

- 5. ročníky a celý 2. stupeň

pátek 4. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Individuální konzultace s učiteli

- 1. i 2. stupeň

čtvrtek 6. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Beseda se zástupci SŠ pro žáky a rodiče 9. ročníků

- pro žáky a rodiče 9. ročníků

čtvrtek 6. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Kino

- 8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 9.E, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D a 6.C

úterý 21. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vánoční sportovní turnaje

- 2. stupeň, přihlášení žáci

pondělí 20. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vánoční sportovní turnaj ve florbalu

- 2. stupeň

čtvrtek 16. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Olympiáda v NJ

- školní kolo pro 7. - 9. ročníky

středa 15. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Online slosování o mobilní telefon a další ceny

- 1. i 2. stupeň

úterý 14. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Tvořivé Vánoce

- 6.C. Minoritský klášter Znojmo

pondělí 13. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Bubnování

- 9.D, 9.A, 9.B, 8.A, 7.A, 6.A

pátek 10. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo Pythagoriády

- 8. a 9. ročník

středa 8. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo Pythagoriády

- 6. a 7. ročník

úterý 7. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Recyklace hrou

- zážitková pedagogika: 5. A, B, C; 3. B; 6. A, B, C, D; 7. A, B, C; 8.A

středa 1. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Planetárium Brno

- 9. ročníky

středa 1. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Testování

- testování COVID-19, všechny třídy

pondělí 22. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Piškvorky

- vybraní žáci 2. stupně

čtvrtek 18. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Bubnování

- vybrané třídy 2. stupně, zážitková pedagogika

čtvrtek 18. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Setkání cimbálových muzik

- Hudební kroužek

úterý 16. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Ovoce a mléko do škol

ovoce, zelenina, mléko do škol

čtvrtek 11. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Školní futsal

- vybraní žáci 6.D a 7.D

úterý 9. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 3.A, 3.B a 9.B

pondělí 8. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Edukační program muzeum

- 7. B - 4.-5. hod

pátek 5. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 8.D, 5.A a 9.C

pátek 5. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň
První stupeň

Třídní schůzky

- všechny třídy - od 17:00

čtvrtek 4. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 8.A, 8.B a 8.C

čtvrtek 4. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 6.D, 7.D a 9.D

středa 3. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Testování vědomostí

- testování vědomostí 5.,7.a 9. tříd

středa 3. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Pythagoriáda

- pythagoriáda - 2. stupeň

úterý 2. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 6.A, 6.B a 6.C

pondělí 1. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v Muzeu

- 7.C - 5.- 6. hodina

úterý 26. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Republikové finále v přespolním běhu - Nové Město na Moravě

- vybraní žáci 9.D - 8.00 - cca 18.00

úterý 26. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v muzeu

- 6.D - 1.-2. hod

úterý 26. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v muzeu

- 7.A - 3.- 4. hodina

pondělí 25. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Podané ruce Brno

- preventivní aktivity

pondělí 25. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 7.A, 7.B a 7.C

pátek 22. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo florbal hoši kat. III

– vybraní žáci 6. a 7. ročníku

čtvrtek 21. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ovoce a mléko do škol

čtvrtek 21. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Fotbalový turnaj Mládeže

- vybraní žáci 6.D

úterý 19. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo piškvorek

- žáci 2. stupně, ve 14.00 hodin v učebně 6.D

pondělí 18. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v muzeu

- 8.A - 3.-4 .hod

pondělí 18. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ovoce a mléko do škol

čtvrtek 14. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň