Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Jazykové zkoušky Cambridge 4. – 7. třída

30.05. 2024
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 233x

Dne 24. 5. skládalo 50 žáků 4. – 7. tříd jazykové zkoušky Cambridge English v úrovních Starters, Movers, Flyers.

Mezinárodní zkoušky Cambridge English jsou nejznámějším a nejprestižnějším systémem jazykových zkoušek, které ověřují komplexní znalosti – poslech, čtení, psaní a mluvení. Jsou uznávány na všech kontinentech. Forma testování je zábavná a výsledky testu přináší přehled o pokroku, který děti v rámci osvojování si cizího jazyka dělají. Zkoušky mají skvělý motivační efekt a jejich složení pro děti znamená obrovský úspěch.

Naši žáci se na zkoušky pilně připravovali, a i když byla patrná nervozita, vše zvládli na výbornou a v domácím prostředí si vyzkoušeli, co oficiální testování znamená.

Text a foto: Mgr. Alice Tischlerová