Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Červen v 3.B

25.06. 2024
Autor: Barbora Sabáčková
Přečteno: 179x
Třeťáci ani v červnu nezaháleli. Den dětí tentokrát oslavili sportovně - na atletickém stadionu. Fotili se v parku. Pochutnali si na roládě, kterou od paní ředitelky dostali za sběr starého papíru. Zatančili si se skupinou Mighty shake v tělocvičně. Podpořili svoji přítomností žákyně tanečního oboru ZUŠ v divadle. Vytvořili obrázek ke Dni otců. Zažili dopoledne s paní psycholožkou. Připomněli si ekosystémy a život v nich. Kačka jim povyprávěla o adopci na dálku. Rozloučili se s tělocvikem tanci JUST DANCE. Zhlédli v kině film Garfield ve filmu. Přestěhovali se na druhou budovu. Po prázdninách už z nich budou čtvrťáci
Už jen převzít vysvědčení a hurá na prázdniny :-)!

Fotky ZDE.

Foto a text Mgr. Eva Palášková.