Noc v tělocvičně aneb poslední velká akce 5.C
27.05. 2026
Přečteno: 124x
Jedna z posledních společných akcí třídy 5.C na 1. stupni se opravdu vydařila. Školní tělocvična se na jednu noc proměnila v místo plné smíchu, her a nezapomenutelných zážitků, než se po prázdninách každý vydá do jiné 6. třídy. Večer jsme si užili pizzu, společenské hry, diskotéku i stezku odvahy temnou školou. Nebojte, děti ani učitelé tam nestrašili – za rohem číhal jen pan školník 😃. Nechyběla ani vybíjená na dvorku, ranní rozcvička a společná snídaně. Byla to zkrátka noc plná zábavy, smíchu a společných chvil, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Velké poděkování patří také maminkám za všechny dobroty, které dětem připravily.
Fotky ZDE.

Foto a text Mgr. Sabáčková.
