Druháci v přírodě

pátek 27. května 2022 10:12

V pondělí 9. května si žáci 2. A a 2. B přinesli do školy cestovní zavazadlo. Vydali se totiž na Pobyt v přírodě. Po kontrole potřebných dokumentů se přesunuli k autobusu, který vyrazil do rekreačního střediska Baldovec. Po delší cestě se děti ocitly v krásném kempu uprostřed lesů.

Po ubytování v chatkách, vydatném obědě a poledním klidu se žáci rozdělili do 8 skupin a s chutí se pustili do 1. části programu – dobytí pevnosti Baldyard. Druhá část na ně čekala další den. Během celého programu musely děti spolupracovat, využít rychlost, přesnost i paměť, logické myšlení a orientační schopnosti. Po celodenní námaze si každý s chutí snědl nanuk či jinou dobrotu zakoupenou v bufetu. Navečer se děti pod dohledem paní učitelky věnovaly vlastnímu programu s kamarády. A pak už všichni ulehli do postýlek a spokojeně usnuli.

Všechny děti velice chválíme za odvahu, za zvládnutí nových situací i spolupráci mezi oběma třídami. Fotky ZDE.

Paní učitelka Anna Kosourová, Zdeňka Polehňová a paní psycholožka Karla Hlavicová.