Krajské finále v přespolním běhu

neděle 17. října 2021 18:00

V pátek 15.10. se v Brně Lužánkách uskutečnilo Krajské finále v přespolním běhu družstev. Naši školu reprezentovaly týmy starších děvčat a chlapců složené z žáků 8. a 9. sportovní třídy.

Po velmi dobrém výkonu si děvčata odvezla pohár za druhé místo a stříbrnou medaili získala Marie Hamzová mezi jednotlivci.

Chlapci v závodu jasně dominovali, získali krajský titul a postoupili do republikového finále, které se koná 26.10. v Novém Městě na Moravě. Jan Hlávka doběhl v třetím nejrychlejším čase své kategorie.

Složení týmů:

Děvčata: Marie Hamzová, Gabriela Halkiewiczová, Alena Šinoglová, Hedvika Navrkalová( všechny 9.D)

Adéla Bělobradičová, Aneta Franke (obě 8.D)

Chlapci: Jan Hlávka, Milan Rolník, Nikita Škopek, Martin Vavřina, Petr Čížek, Marek Svoboda (všichni 9.D)

Text a foto: Mgr. Drahoslava Navrátilová

Celá fotogalerie ZDE.