Kaskáda Race

čtvrtek 6. října 2022 20:00

V pátek 30. září se žáci druhého stupně naší školy společně s ostatními školami ze Znojma zúčastnili závodu Kaskáda Race na Vranově.

V kilometrovém okruhu šlo především o zdolávání překážek v podobě šplhu, ručkování, chůze po laně, hodu na cíl nebo přelézání a podlézání ve všech možných variantách. Nesplnění úkolu se penalizovalo 15 angličáky.

Po zahřívacím zkušebním kole se závod odstartoval a běželo se po tří nebo čtyřčlenných týmech.

Z naší školy se na závod přihlásily třídy 6.D, 7.D, 8.D a 9.D a úspěch zaznamenaly hned tři týmy.

Na 1. místě v mladší kategorii se umístili žáci:

Jiří Himal

Libor Baláž

Patrik Olej

Na 3. místě v mladší kategorii se umístil tým:

Vítek Rotrekl

Lukáš Svoboda

Ondřej Soukup

A ve starší kategorii znovu ovládli 1. místo naši žáci:

Vojtěch Žůrek

Maxim Müller

Ondřej Částek

Pro vítězství si doběhli i Julie Cibere a Patrik Olej a stali se nejrychlejšími běžci celého závodu.

Tímto všem gratulujeme k úspěchům a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Text: asistentka pedagoga Michaela Stehlíková