Zobrazit navigaci

CO2 liga

sobota 3. prosince 2022 16:00
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 175x

Naše škola se zapojila do celorepublikového školního programu o změně klimatu nazývaný COliga.

Letošním úkolem je zastavit emise a zabránit tak nebezpečnému oteplování. 

Tento úkol je rozdělený na 4 mise, které budeme v průběhu školního roku plnit a se kterými vás budeme pravidelně seznamovat, a to prostřednictvím školního časopisu, webových stránek školy, školním rozhlasem, ale zejména prostřednictvím našeho CO2 koutku, který najdete vedle učebny chemie.

Toto výzvy se aktivně ujala třída 8.A. Jsou rozděleni na 4 skupiny: Slay, Labužníci, Kačenky, Pozastaveno.

Tyto týmy vždy vypracují daný úkol a poté bude jejich práce vystaveno v našem CO2koutku. Které skupině se podařilo misi splnit nejlépe, rozhodnete vy prostřednictví hlasováním.

Tak neváhejte a přijďte hlasovat. Každé hlasovací kolo vybereme jednoho hlasujícího, který dostane malou sladkou odměnu. Proto se nezapomeňte podepsat a napsat třídu, ať víme, komu a kam má lídr vítězného týmu výhru donést.

Text a foto: Tým CO2 ligy 8.A a paní učitelky Iva Nevěčná a Zdenka Jetelinová